News Ticker

Veiling The Susanna Vorst Collection behaalt recordprijzen

v1

Wederom werd bewezen dat er in de huidige internationale markt veel vraag is naar authentieke werken met een bijzondere herkomst. Vandaag wist Veilinghuis AAG dan ook recordprijzen te behalen voor de diverse, soms zelfs nog voor veiling onbekende, kunstenaars.

Gebruik deze link om ons eerdere artikel over dit onderwerp te bekijken.

Wij noemen u hierbij enkele voorbeelden:

Lot 12
Vladimir Grigoryevich Weisberg
(Rusland, Moskou 1924 – 1985)
Composition Tanagra
Gesigneerd in Cyrillisch en gedateerd 81 r.b.
Olieverf op doek, 50.4 x 50.6 cm.
Taxatie € 25.000 – 40.000
Resultaat € 31.000

vafb1

Lot 42
Tang Zhigang
(China, Kunming 1959)
Chinese fairytale (children in a meeting)
Gesigneerd en gedateerd 05 r.o.
Olieverf op doek, 80.2 x 100 cm
Taxatie € 20.000 – 30.000
Resultaat € 30.000

vafb2

Lot

23

Moshe Gershuni
(Israël, Tel Aviv 1936)
Ohne Titel (Drama)
Gesigneerd in Hebreeuws, gesigneerd en gedateerd 1994 verso
Olieverf en acryl op doek, 150.2 x 119.9 cm
Taxatie € 5.000 – 8.000
Resultaat € 11.500

vafb3

Lot

24

Aviva Uri
(Israël, Safed 1922 – Tel Aviv 1989)
Untitled
Gesigneerd in Hebreeuws en gedateerd 81 l.o.
Krijt en grafiet op papier, 152.8 x 102.1 cm
Taxatie € 3.000 – 5.000
Resultaat € 10.000

vafb4

Lot 122
Geert Lap
(Nederland, Venlo 1951)
Zonder titel
Gesigneerd en gedateerd 1993 op onderzijde
Keramiek, H. 30.1 cm
Taxatie € 800 – 1.200
Resultaat € 4.900

vafb5

Daarnaast zijn een aantal werken verkocht waarvoor musea tentoonstellings-interesse bleken te hebben, waaronder lot 44 en 45 door Liu Jianhua. Beide porseleinen objecten verwisselden voor maar liefst € 25.000 en € 44.000 van eigenaar.
AAG, Lekstraat 63

1079 EM AMSTERDAM

www.veilinghuisaag.com

Bron: sabinezurel.nl

Photo credits: sabinezurel.nl

About Editorial Office

Heeft u het nodige te vertellen en zoekt u een goed platform? Wilt u auteur worden bij Amsterdam Today? Dan bent u op deze pagina aan het goede adres. Om onze selectie zo zorgvuldig mogelijk te kunnen doen, willen we graag alvast een conceptartikel met 600 tot 1000 woorden (voor eventuele publicatie) van u ontvangen. Als we denken dat er een goede match is, dan zullen we u benaderen voor extra informatie en maken we graag verdere afspraken met u over het schrijven voor Amsterdam Today. Bent u een expert op een bepaald gebied? Of kent u kandidaten die zich online manifesteren met interessante maar vooral relevante berichten in de categorie Travel, Luxury, Business, Gastronomic of Automotive. Laat het ons weten via Editor@AmsterdamToday.eu. Contact: Website | Facebook | Twitter | Google+ | YouTube | More Posts

UA-62801321-1